EN

Fighting for e-quality (244) październik 2019

Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Trudna droga do pierwszej ligi

Zaczynaliśmy 10 lat temu z pozycji niedużej, lokalnej firmy. Dziś pod względem budowanej powierzchni jesteśmy trzecim deweloperem magazynowym w Polsce, a wszystkie nasze obiekty wynajmują się w całości jeszcze przed ich ukończeniem – mówi Eurobuildowi Tomasz Lubowiecki, prezes 7R.

Tomasz Cudowski
Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Jakość procentuje przez lata

Z założenia jesteśmy inwestorem długoterminowym, a to znaczy, że nie sprzedajemy budynków zaraz po ich wynajęciu, ale zarządzamy nimi przez wiele lat. To gwarantuje wysoką jakość wszystkich usług i samych obiektów – mówi Eurobuildowi Bartosz Michalski, development director firmy SEGRO.

Tomasz Cudowski
Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Dobry czas dla MLP

MLP Group planuje w ciągu czterech lat uruchomić za zachodnią granicą kilkanaście parków logistycznych. W Polsce osiąga wyniki powyżej przyjętych założeń.

Rafał Ostrowski
Powierzchnie magazynowe i produkcyjne

Kryzys do magazynów nie zawita!

Czy rynek powierzchni magazynowych w Polsce jest w rozkwicie? Kiedy doczekamy się magicznej 30-stki? Jak rynek e-commerce wpływa na branżę? Na te i inne pytania odpowiada Kamil Szymański, dyrektor działu powierzchni magazynowych i przemysłowych, Savills

Anna Korólczyk-Lewandowska
E-commerce

Serwis jest wszystkim

E-grocery to wciąż niełatwy biznes na polskim rynku e-commerce. Największy warszawski sklep Frisco.pl notuje straty. Firma jednak inwestuje w logistykę i innowacje, licząc na zwiększenie skali i przyszłe zyski.

Rafał Ostrowski

Wydania

Kategorie